Veikla » Dalyvavimas akcijose
Kaimo kryžiaus teritorijos tvarkymo akcija 2021

Visus 2021 m. metus vyko kaimo kryžiaus teritorijos tvarkymas. Prieš tradicinę kaimo dieną organizuota žolės pjovimo ir teritorijos tvarkymo akcija. Jaunimas žolei pjauti panaudojo naujai įsigytą žoliapjovę-trimerį.

 
 
Bendruomenės akcijoje „Darom 2018"

      Pasibaigus Alytaus rajone organizuotai akcijai „Darom“, gerų darbų darymas nepasibaigė, nes jau pirmadienį, balandžio 23 d., bendruomenės nariai, nieko neraginti, rinkosi prie kryžiaus. Stasys Galkevičius, kaip ir visuomet, atskubėjo pasiruošęs perdažyti Vankiškių kaimo kryžių, esantį kaimo parko teritorijoje, jam į pagalbą atėjo Rasa Gražulienė, Antanas Kelminskas, ir taip iki pietų kryžius buvo nudažytas, vakarop savo iniciatyva Virginija Žukauskienė apravėjo teritoriją aplink kryžių.

      

plačiau
 
Akcijoje „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“

Vankiškių kaimo bendruomenė dalyvavo Lietuvoje organizuojamoje trispalvių kojinaičių mezgimo akcijoje „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“. Minint Lietuvos valstybingumo šimtmečio metus, šią prasmingą akciją paskelbė asociacija „Padedu augti“ kartu su „Kūdikio dienoraštis“, Lietuvos savivaldybių asociacija ir „Suomiškas ugdymas“. Dvidešimt dvi poras trispalvių kojinaičių numezgė šešios Vankiškių kaimo gyventojos: Asta Žilinskienė (ne tik mezgė, bet ir parūpino visoms mezgėjoms siūlus), Rasa Markauskienė (numezgė net devynias poras kojinaičių), Janina Anelė Gražulienė, Roma Švirinienė, Dalė Gegužienė, Aurelija Kuncevičienė. 

plačiau
 
Lietuvos Akcijoje „Darom 2018"

       Vankiškių kaimo bendruomenė kartu su visa Lietuva ir Alytaus rajono gyventojais, savivaldybės, savivaldybės įmonių ir įstaigų darbuotojais įsijungė į 11-ąją Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtą akciją „Darom 2018“. Kaimo bendruomenės nariai kartu su kitais Miroslavo seniūnijos akcijos dalyviais balandžio 20 d. tvarkė A. Žmuidzinavičiaus sodybos teritorijos (Balkūnų k.) aplinką, grėbdami lapus, ravėdami gėlyną. Bendruomenės pirmininkė Rasa Gražulienė dėkoja bendruomenės narėms, atsiliepusioms į kvietimą: Irenai Suščenkovai, Virginijai Žukauskienei, Irenai Merkinykienei. Talkininkių nebuvo daug, tačiau buvo aišku, kad jų dalyvavimas ženkliai prisidėjo gražinant aplinką, ir ne tik: talkoje vyko susitikimai, nuoširdus bendravimas, ko kartais per skubėjimą pasigendama...

plačiau